Novinky

Loučení s Hart of Dixie?

14. března 2015 v 10:07 | Miara
O konci seriálu se debatuje již dlouhou dobu, ale jak se blíží konec 4. řady (už jen dva díly do konce), tak se herci začínají loučit.. :( Velké rozloučení včera zveřejnila herečka Jaime King:
_____________________________________________________________________________________
Od první scény s Lemon až po poslední dvě finální epizody, měla bych se nakonec uklonit. Sbohem mé milované Bluebell. Byly to nejlepší 4 roky mého života, dala jsem své srdce i duší do této role a do našich drahých fanoušků Hart of Dixie. Leilo Gerstein jsi můj vzor, vzor pro všechny ženy, pravdivá vypravvěčka, SKVĚLÁ producentka a matka, ohromila jsi mě svou schopností - dala jsi mi postavu, která mě nikdy neopustí, protože jsi věděla, že je ve mně, že jí dokážu ztvárnit, zranitelnou, protivnou, laskavou Lemon. Nechala jsi mě abych ji ztvárnila podle sebe, protože jsi věděla, že jí dokážu ztvárnit tak opravdově zranitelnou, protože jen chtěla lásku a být milovaná. Děkuji celému obsazení a štábu - byli jsme v tom společně - přes smích, slzy, vzlety a pády - jak jsme spolu ta krásně zestárli. Joshovi Schwartzovi a týmu Fake Empire - rozhodně nejste falešní - dovedli jste mě k hrnci zlata na konci duhy a doopravdy se ho dotkla. Přála jsem si to už od svého dětství na středozápadě. Rachel Bilson - ty víš, že jsem v seriálu hrála abych ti byla blíž, mám tě ráda. Televizi CW, Marku Pedowtzovi, Lori Openden - k tomu není co dodat. Našim fanouškům - povzbuzovali jste mě a dali mi dar větší než v mých nejdivočejších snech. Děkuji Vám. Děkuji Vám. Děkuji Vám. A miluji Vás víc než lze slovy vyjádřit. A Lemon, naučila jsi mě tolik - porušovat pravidla - být nezbedná na ty, na kterých ti záleží - být ta SAKRA NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA, protože věrnost někdy vyžaduje nesmysly a být nejlepší kamarádkou někdy znamená chovat se blbě, nesmyslně, slepě což někdy vypadá sobecky, ale vlastně je to nejčistší láska a chtít proto jiné to nejlepší - tradice je skvělá pokud to znamená být k sobě upřímná, ať už s grácií nebo se zdvyženým prostředníčkem - nemusíš se spoléhat na dovolení nebo přijetí druhých abys milovala sama sebe, prostě jen miluj sama sebe, buď ženská a jediná blízká věc k tomu být perfektní je následovat své srdce. Jsme v tom společně.#HartofDixieNavždy
_____________________________________________________________________________________
poznámka: Překládala jsem to narychlo, takže kdybyste tam našli někde chybu, napište mi to do komentáře ;)

‘Hart Of Dixie’ Season Premiere Moved Up To Monday, December 15!

25. listopadu 2014 v 22:37 | Miara

Stanice CW si pro nás připravila vánoční dárek! :) První epizodu přesunula již na pondělí 15. prosince! :) WOOHOO! :D Odvysílán bude jen první díl, na další si už budeme muset počkat do toho 9. ledna :) Takže budeme mít takovou ochutnávku co nás bude ve čtvrté řadě čekat :)
Taky vás ta zpráva potěšila jako mě? :D

‘Hart of Dixie’ season 4 premiere date confirmed!

5. listopadu 2014 v 7:29 | Miara
A je to tady, konečně je potvrzeno datum premiéry Hart of Dixie! :) Seriál se bude vysílat stejně jako minulou sezónu, tedy v pátek (u nás v sobotu). První díl čtvrté řady Hart of Dixie uvidíme 9. ledna 2015! Jen pro připomenutí, 4. řada bude mít poloviční délku, tedy jen 10 dílů. Jestli bude 4. řada poslední se ještě nepotvrdilo ani nevyvrátilo, na to si budeme muset počkat až skončí aktuální řada :) Jediné co víme je, že konec této řady je natočen tak, aby mohl být popřípadě posledním. Těšíte se na nové díly? :))

People's Choice Awards 2015

21. října 2014 v 19:16 | Miara

People's Choice Awards 2015 je tady! :) Ani jsem nedoufala, že by tam mohly být nějaké nominace Hart of Dixie, ale překvápko! :D Hart of Dixie má hned TŘI NOMINACE! Seriál Hart of Dixie za nejoblíbenější drama seriál, Rachel Bilson za nejoblíbenější herečku v drama seriálu a Scott Porter za nejoblíbenějšího herce v drama seriálu. Takže pokud chcete seriál, Rachel a Scotta podpořit, klikněte na obrázky dole :)Hart of Dixie ode dneška na Nova Cinema!

15. září 2014 v 9:03 | Miara

Již od dnešního pondělka bude televize Nova Cinema pravidelně dávat náš oblíbený seriál Hart of Dixie :)
Vysílají ho pod názvem Doktorka z Dixie a pojede od prvního dílu první řady až do konce třetí řady :)
Takže pokud si chcete zkrátit čas než vyjde čtvrtá řada, můžete se dívat od pondělí do čtvrtka v 17:15
na Nova Cinema nebo v repríze druhý den kolem 13:00 (pokaždé jinak) :)

Teen Choice Awards 2014 - aktuality + výherci

10. srpna 2014 v 23:59 | Miara
Sem Vám budu psát všechny novinky co se týče TCA 2014 :)

23:00 - Začátek Teen Choice Awards - Red Carpet

23:56 - vypadá, to že se TCA zúčastní herečka McKaley Miller (Rose z HoD) :)

2:20 - Kategorii Tv Show: Drama vyhrál seriál PLL, Hart of Dixie bohužel ne :(

2:51 - Kategorii Tv Actress Drama vyhrála Lucy Hale, Rachel bohužel ne :(

3:14 - McKaley Miller zahlédnuta v publiku! :D

3:31 - Nalezeny oficiální fotky McKaley z TCA 2014 :)
rowan blanchard g hannelius maddie hasson mckaley miller tcas 05

Klikněte na "celý článek" a podívejte se, jestli vyhrála celebrita, kterou jste si přáli, aby vyhrála...

Hart of Dixie od podzimu 2014 na Nova Cinema!

2. srpna 2014 v 21:51 | Miara

Kdo neviděl všechny díly 3. řady Hart of Dixie (Doktorky z Dixie) může to letos na podzim napravit :)
Televizní kanál Nova Cinema zařadil Hart of Dixie na podzim 2014 do svého programu :)
Na seriál se můžeme těšit od pondělí do čtvrtka od 17.30 do 18.15 na Nova Cinema :)
Jupíííííí! :D

Hart Of Dixie Season 4 Spoiler: Zoe Pregnancy & Episodes

22. července 2014 v 17:59 | veryss
Zdroj: http://hartofdixienews.com

Podle prezidenta společnosti The CW, Marka Pedowitze, možná uvidíme těhotnou Zoe Hartovou. Rachel, která čeká svoje první miminko se svým přítelem Haydenem Christensenem, nebude v seriálu svoje bříško skrývat, jako to dělala její kolegyně Jaime King.

Výkonná producentka Leila Gerstein plánuje, že charakter Rachel, Zoe, bude těhotná a Mark to oznámil na 2014 Summer TV Press Tour v pátek 18. července. Pedowitz neoznámil, jestli bude těhotná v této sezóně a nebo až v té později. Víme ale, že všechny náznaky naznačují, že otcem dítěte by mohl být Wade Kinsella (Wilson Bethel).

Otázka, kterou si teď ale každý z nás pokládá je, kdy bude 4. série Hart of Dixie? Bohužel to nebude dříve, než v polovině začátku roku 2015. "Tento rok uděláme 10 epizod," řekl Pedowitz. "Hodně se těšíme na to, co se stane." Řekl také, že tohle nevidí jako negativní věc a ani to nebere jako konec seriálu.

Bude mít Rachel holčičku?

16. července 2014 v 13:46 | Miara

Jak jsem Vás nedávno informovala, v pondělí byla Rachel nakupovat :) A právě jedna přihlížející z obchodu, kde Rachel nakupovala, potvrdila, že se Rachel dívala do sekce oblečení jak pro holčičky tak pro kluky, ale v sekci pro holčičky se zdržela delší dobu, dokonce si prohlížela i šatičky :)) Nakonec si však koupila jen neutrální věci pro miminko jako plenky a dětskou sedačku :) Takže není to stoprocentní, ale alespoň nějaká informace :)) Na pohlaví si tedy ještě budeme muset počkat :))

Tansy se vrací do Hart of Dixie! :)

11. července 2014 v 12:43 | Miara
Tansy se vrací!! :) Herečka Mircea Monroe, která Tansy hraje na sociální síť napsala :
"Tansy se vrací do Hart of Dixie a já už nemůžu být šťastnější " :))
 
 

Reklama