Zákulisní fotky

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #29

13. září 2014 v 9:27 | Miara
Konečně se objevily pořádné fotky! :D Jsem z nich moc nadšená :) Je tam Lemon jako farmářka, jednou s lamou a podruhé v bahně :D Pak tam je dvakrát skupinovka chlapů a pak fotka režisérky Hart of Dixie :)
image host image host image host image host image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #28

11. září 2014 v 8:47 | Miara
Přes noc se objevily tři fotky :) Dvě jsou od režisérky Hart of Dixie a podle štítků je natočeno 15 scén a ještě musí natočit 24 scén :) A na poslední fotce je Magnolie, která má zlomenou ruku a je v Rammer Jammer.. :)
image host image host image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #27

10. září 2014 v 9:35 | Miara
Objevily se čtyři fotky z natáčení osmého dílu čtvrté řady Hart of Dixie :) Natáčí se druhý den, takže ještě pět natáčecích dní a osmá epizoda bude natočena :) Zatím se neobjevila oficiální zpráva o premiéře čtvrté řady, ale spekuluje se o lednu nebo únoru 2015, takže máme polovinu čekání za sebou :D
image host image host image host image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #26

8. září 2014 v 13:07 | Miara
Sice se přes noc objevily jen dvě fotky, ale byla by škoda je nepřidat hned :) Na jedné je Rachel a na druhé je Jaimiin syn James Knight, který byl na natáčení Hart of Dixie v Bluebellském městečku :))
image host image host

EDIT 16:51
Právě se začala natáčet osmá epizoda a podle toho humbuku okolo to bude nějaký velký díl, tak se na něj těším! :) A měl by se natáčet sedm dní :)
image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #25

6. září 2014 v 9:20 | Miara
Konečně se objevily pořádné fotky a dokonce s Rachel! :) Jsou tam dvě společné fotky, na jedné je Rachel a Jaime se štábem a musím říct, že mají nádherné šaty obě dvě! :)) Na druhé společné fotce jsou skoro všichni hlavní herci z Hart of Dixie :) AnnaBeth se docela má k Lavonu Hayesovi a Lemon je u George, tak snad jsou oba páry spolu :D Pak je tu společná fotka rodiny Breelandových a potom dvě fotky Tima Mathesona (Dr. Brick Breeland) jako klauna :D Nevím jestli takhle bude vypadat v nějakém dílu nebo je to jenom nějaká srandička, ale určitě je to nafoceno při natáčení Hart of Dixie :) A co se týče dílů, tak momentálně byla čtecí zkouška 8. epizody a celkově jich letos bude 10 :)
image host image host image host image host
image host image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #24

4. září 2014 v 11:30 | Miara
Konečně se objevilo pár fotek z natáčení! :D Jedná se o plánky natáčení, je tam Rammer Jammer a nějaký dům, doufám, že Zoe a Wadea! :D A potom pár fotek s kadeřnicí Susie, která na jedné fotce stříhá Wadea :))
image host image host image host image host image host

image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #23

29. srpna 2014 v 22:04 | Miara
Pár fotek z natáčení se objevilo, tak se jukněte :) Na fotce, kde je Jaime s jejím synem Jamesem, se dívají na již hotový první díl čtvrté řady :) A z tý fotky kluků nemůžu :D :D Jinak teď se připravuje 8. díl a protože bude mít 4. řada jen 10 epizod, už se natáčení blíží pomalu, ale jistě ke konci :( Tak si fotky užijte, dokud jsou :D Nové díly uvidíme až v zimě :D
image host image host image host image host image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #22

27. srpna 2014 v 12:28 | Miara

Objevily se zatím jen tři fotky z natáčení, ale doufám, že ještě přibudou :) Na první je kovboj Zack, na druhém George Tucker v oblečku ze 60. let :D a na třetí kadeřnice Susie :)) Já už se tak moc těším na 4. řadu :D
image host image host image host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #21

24. srpna 2014 v 21:59 | Miara

Jelikož jsem měla spoustu práce se stěhováním blogu, tak jsem neměla čas na přidání
fotek z natáčení Hart of Dixie :) Teď to, ale napravuju a několik těch fotek přidávám :)

image host image host image host image hostimage host

Hart of Dixie - Season 4 - Behind the Scenes #20

16. srpna 2014 v 7:32 | Miara
Objevila se zatím jen jedna fotka z natáčení Hart of Dixie, ale je úplně úžasná, tak jí sem dám hned :)
Je ze čtení již páté epizody :) A jsou tam skoro všichni, dokonce i Rachel! :) Mooc jí to tam sluší! <3 :)
 
 

Reklama
Reklama